Перший — в Херсоні. Кулеба анонсував відкриття офісів євроінтеграції в усіх українських областях

Кабмін

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За словами Кулеби, пілотний офіс відкриють в Херсоні

Кабмін


У всіх областях України відкриють офіси євроінтеграції.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час робочої поїздки до Харкова, пише Укрінформ.

«Ми в цьому році створимо один офіс і промоніторимо, як він буде працювати. Це офіс в Херсоні, там планують відкрити його вже в травні. Відповідно, до кінця року будемо відточувати його роботу і закладати законодавчі та фінансові зміни на наступні роки. І думаю, що наступного року повернемося до Харкова для того, щоб відкривати разом офіс європейської інтеграції», — розповів він.

За словами Кулеби, офіси створять для залучення інвестицій і впровадження європейських цінностей на рівні регіонів. Також там будуть проводити тренінги для керівників ОТГ з розвитку програм з Європейським Союзом.

Читайте також:

Гончарук анонсував оновлення угоди про асоціацію з ЄС

«Кінцевим підсумком цього є забезпечення синхронізованого курсу України на європейську інтеграцію, щоб цим займалися не тільки в столиці, а й на рівні регіонів. Щоб кожен громадянин відчував конкретні переваги і користь від європейської інтеграції, яка дозволяє підвищувати якість життя людей і створювати правильні, хороші умови для бізнесу», — резюмував він.

Раніше Кулеба заявляв, що в своїх відносинах з Євросоюзом Україна зосередиться на економічній інтеграції.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/v-ukrajini-z-yavlyatsya-ofisi-yevrointegraciji-novini-ukrajini-50069989.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя