ВООЗ заявила про відсутність значних змін в розвитку епідемії коронавірусу

REUTERS / Aly Song

Об этом сообщает Роспрес

Кількість померлих досягла 1367 осіб

REUTERS / Aly Song


Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вважає, що різкий ріст числа зареєстрованих випадків зараження в Китаї через зміну методики підрахунку не вказує на істотні зміни в розвитку епідемії коронавірусу Covid-19.

Про це заявив Майкл Райан, виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій.

«Ми спостерігали значний сплеск числа зареєстрованих випадків в Китаї, але не значні зміни в розвитку спалаху Covid-19», — заявив він.

Він пояснив, що, хоча Китай повідомив про додаткові 13 332 клінічно підтверджені випадки зараження коронавірусом в провінції Хубей, вони «відносяться до минулого періоду» і були враховані заднім числом.

«Ми не маємо справу з піком у 14 тисяч випадків за один день. Це не є значною зміною в розвитку вірусу», — заявив Майкл Райан.

За останніми даними, число жертв нового коронавірусу Covid-19 в Китаї досягло 1 367 осіб. Летальній випадки зафіксовано в Гонконгу, Японії та на Філіппінах. Загальна кількість хворих перевищила 60 тисяч осіб.

Читайте також:
Коронавірус. Правила виживання

Більшість випадків захворювання і летальних випадків зафіксовано в центральній провінції Хубей, де цей вірус був вперше виявлений в грудні 2019 року.

Перший випадок зараження коронавірусом Covid-19 був зареєстрований в китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року. Тільки через тиждень влада Китаю підтвердила, що йдеться про новий вірус.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію в сфері охорони здоров’я в зв’язку з поширенням коронавірусу.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/niyakih-seryoznih-zmin-u-rozvitku-epidemiji-koronavirusu-vooz-ostanni-novini-50070101.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя